Účetnictví a daňové poradenství

Společnost AccTax Advisory, s. r. o. nabízí základní služby – zpracování účetnictví formou daňové evidence nebo formou podvojného účetnictví, zpracování daňových přiznání klientů, kteří nevedou účetnictví ani daňovou evidenci, zpracování ostatních daňových přiznání.

Účetní poradenství, outsourcing účetnictví, daňové i právní služby jsou poskytovány nejen v Praze ale také například v Písku, Benešově nebo v Příbrami.

ucet_dan_poradenstvi

Tyto služby společnost zajišťuje různými způsoby:

  1. vedení účetnictví u účetní firmy AccTax Advisory, s. r. o. (tedy doklady a účetnictví jsou ve společnosti a klient se připojuje přes vzdálenou plochu)
  2. účetnictví je u klienta (tedy účetní se připojuje přes vzdálenou plochu do spravované společnosti)
  3. účetnictví bude vedeno na internetovém cloudu (tedy internetový přístup, kdy jsou data pro obě strany – jak klienta tak účetního k dispozici on-line)

Cena účetních a daňových služeb

Využití těchto služeb není cenově náročné. Výše ceny je závislá na několika faktorech (jako je například právní subjektivita spravované společnosti, objem dat, frekvence požadovaných výstupů, množství daňové povinnosti spravovaného subjektu atd.), proto se CENA DOMLOUVÁ INDIVIDUÁLNĚ.

Rozšíření účetních služeb

Společnost AccTax Advisory, s. r. o. nabízí mimo „základních“ služeb jimiž jsou vedení účetnictví a zpracování účetnictví formou daňové evidence také další služby:

Účetní, daňové, právní i další služby jsou poskytovány nejen v Praze ale také například v Písku, Benešově nebo v Příbrami.