Účetní firma

Proč správu svého účetnictví přenechat účetní firmě AccTax Advisory, s. r. o.?

Pro to existuje několik důvodů:

  1. společnost AccTax Advisory, s. r. o. má zkušenosti se zpracováváním účetnictví formou daňové evidence i podvojného účetnictví => tedy garanci zpracování účetnictví zkušenou společností
  2. společnost AccTax Advisory, s. r. o. poskytuje jak účetní, tak daňové i právní poradenství
  3. společnost AccTax Advisory, s. r. o. zjišťuje veškeré legislativní aktualizace, proto se už vy nemusíte trápit a zjišťovat veškeré shánět jednotlivé aktualizace – to nechte na nás
  4. společnost AccTax Advisory, s. r. o. nabízí i další služby (outsourcing účetnictví nebo přechod na novou účetní firmu)

ucetni_firma

 

Účetní, daňové a další služby poskytuje účetní firma AccTax Advisory, s. r. o. (IČ: 01422049, DIČ: CZ01422049) se sídlem Smetanova Lhota 94, okres Písek. Společnost vznikla 21. února 2013 a je zapsána u Krajského soudu v Českých Budějovicích (spisová značka C 21566). Miroslav Mišík je jedinným jednatelem této společnosti.

Předmětem podnikání společnosti je především vedení účetnictví, vedení daňové evidence, činnost účetních poradců, daňové poradenství. Společnost ke své výdělečné činnosti používá účet číslo 2600380309/2010 (uvedeno na stránkách http://wwwinfo.mfcr.cz/ares/ares_es.html.cz). Společnost je plátce DPH od 6. března 2013 a je zařazena mezi spolehlivé plátce DPH.